Switches - Hubs

Switches - Hubs

Aruba 2530 24G J9776A Switch

Aruba 2530 24G J9776A Switch

Διαστάσεις:0.00500723Βάρος:2770Αριθμός θυρών:24 x 10/100/1000BASE-T portsΧαρακτηριστικά:Πρότυπα συμμ..

464.39€ Χωρίς ΦΠΑ: 374.51€

Aruba 2530 24G PoE+ J9773A Switch

Aruba 2530 24G PoE+ J9773A Switch

Διαστάσεις:0.0065094Βάρος:3950Μνήμη RAM:256 MB DDR3 DIMMΤύπος προτύπου:IEEE 802.3ab/uΠρωτόκολλο σύνδ..

741.84€ Χωρίς ΦΠΑ: 598.26€

Aruba 2530 48G PoE+ J9772A Switch

Aruba 2530 48G PoE+ J9772A Switch

Διαστάσεις:0.00635958Βάρος:4720Πρωτόκολλο σύνδεσης δεδομένων:EthernetΤαχύτητα δεδομένων:10/100/1000 ..

1,379.14€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,112.21€

D-LINK - 5-Port Gigabit Smart Managed Switch

D-LINK - 5-Port Gigabit Smart Managed Switch

Διαστάσεις:0.00023075Βάρος:230Χαρακτηριστικά:Πηγή τροφοδοσίας:AC:100 ~ 240 V (5V/1A power adapter)Τύ..

24.29€ Χωρίς ΦΠΑ: 19.59€

D-LINK - 5-Port Unmanaged Gigabit Metal Desktop Switch

D-LINK - 5-Port Unmanaged Gigabit Metal Desktop Switch

Διαστάσεις:0.0002744Βάρος:267Βοηθητικές θύρες δικτύου:ΟχιΑριθμός θυρών:5.0Τύπος επικοινωνίας:half/fu..

14.43€ Χωρίς ΦΠΑ: 11.64€

D-LINK - 8-in-1 USB-C™ Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery

D-LINK - 8-in-1 USB-C™ Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery

Διαστάσεις:0.00007098Τύπος:HUBΘύρες:HDMI port, MicroSD and SD card slots, Three USB 3.0 Type-A ports..

62.96€ Χωρίς ΦΠΑ: 50.78€

D-LINK - 8-port Smart Switch

D-LINK - 8-port Smart Switch

Διαστάσεις:0.00033292Βάρος:340Βοηθητικές θύρες δικτύου:ΟχιΧαρακτηριστικά:POE:ΟΧΙΠηγή τροφοδοσίας:AC:..

33.65€ Χωρίς ΦΠΑ: 27.14€

D-LINK - AC1200 MU-MIMO Wi-Fi Gigabit

D-LINK - AC1200 MU-MIMO Wi-Fi Gigabit

Διαστάσεις:0.00096026Περιγραφή προϊόντος:D-LINK - AC1200 MU-MIMO Wi-Fi GigabitΑπαιτήσεις συστήματος:..

60.82€ Χωρίς ΦΠΑ: 49.05€

D-LINK - Nuclias Connect Hub

D-LINK - Nuclias Connect Hub

Διαστάσεις:0.000589Κατασκευαστής:D-LINKΠεριγραφή προϊόντος:D-LINK - Nuclias Connect HubΣειρά προϊόντ..

105.46€ Χωρίς ΦΠΑ: 85.05€

D-Link DAP-1610 - AC1200 WiFi Range Extender

D-Link DAP-1610 - AC1200 WiFi Range Extender

Ποσότητα συσκευασίας:1Τύπος:Range ExtenderΤύπος:Range ExtenderΠεριγραφή προϊόντος:D-Link DAP-1610 - ..

37.29€ Χωρίς ΦΠΑ: 30.07€

D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Τύπος:ModuleΠεριγραφή προϊόντος:D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex..

74.86€ Χωρίς ΦΠΑ: 60.37€

D-Link DEM-311GT - 1-Port Mini-GBICto1000SX

D-Link DEM-311GT - 1-Port Mini-GBICto1000SX

Διαστάσεις:0.00002052Περιγραφή προϊόντος:D-Link DEM-311GT - 1-Port Mini-GBICto1000SXΤύπος:ModuleΣειρ..

51.60€ Χωρίς ΦΠΑ: 41.61€

D-Link DES-1005D - Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch - 5 ports

D-Link DES-1005D - Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch - 5 ports

Διαστάσεις:0.00048598Περιγραφή προϊόντος:D-Link DES-1005D - Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch -..

10.46€ Χωρίς ΦΠΑ: 8.44€

D-Link DES-1008D - Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch - 8 ports

D-Link DES-1008D - Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch - 8 ports

Διαστάσεις:0.0006603Αριθμός θυρών:8POE:ΟΧΙΤύπος συσκευής:Μεταγωγέας (Switch)Κατασκευαστής:D-LINKΠρωτ..

11.62€ Χωρίς ΦΠΑ: 9.37€

D-Link DES-1024D - Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch - 24 ports

D-Link DES-1024D - Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch - 24 ports

Διαστάσεις:0.00154986Μνήμη flash:ΌχιΠρωτόκολλο απομακρυσμένης διαχείρισης:Αριθμός θυρών:24 x 10/100 ..

47.58€ Χωρίς ΦΠΑ: 38.37€

Εμφάνιση 1 έως 15 από 123 (9 Σελ.)
XIAOMI
GOOGLE
LENOVO
HUAWEI
Dell
HP
Canon
APPLE
ACER
CAT
NOKIA